• Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Početak Vijesti Rezultati javnog natječaja o odabiru korisnika grant sredstava
Rezultati javnog natječaja o odabiru korisnika grant sredstava PDF Ispis E-mail
Srijeda, 09 Rujan 2009 06:44
 Kao korisnici sredstava, koji su u potpunosti zadovoljili utvrđene kriterije i po ocjeni Stručne komisije za odabir korisnika sredstava „Transfera za poticaj razvoja, poduzetništva i obrta" za 2009. godinu, imaju uspješne prijave, utvrđuju se sljedeće pravne i fizičke osobe svrstane po LOT-ovima:
BOSNA I HERCEGOVINA
FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
FEDERALNO MINISTARSTVO RAZVOJA, PODUZETNIŠTVA I OBRTA
M O S T A R
          Na temelju stavka 2. članka 14. Pravilnika o postupcima u provedbi Programa razvoja malog gospodarstva ( "Službene novine Federacije BiH", broj 18/09),  stavka 3. točke VII. Odluke o usvajanju programa utroška sredstava sa kriterijima raspodjele sredstava "Transfera za poticaj razvoja, poduzetništva i obrta" utvrđenog Proračunom Federacije Bosne i Hercegovine za 2009. godinu Federalnom ministarstvu razvoja, poduzetništva i obrta ("Službene novine Federacije BiH", broj 22/09), stavka 2. točke VIII. Javnog natječaja za odabir korisnika grant sredstava „ Transfera za poticaj razvoja poduzetništva i obrta“, objavljenog u "Službenim novinama Federacije BiH", broj 34/09, u dnevnim novinama   "Dnevni avaz", „Dnevni list“ i „Nezavisne novine“ od 20.05.2009. godine, te na temelju Preliminarnog izvještaja Stručne komisije sa prijedlogom liste korisnika sredstava „Transfera za poticaj razvoja, poduzetništva i obrta“ od 31.07.2009. godine, Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta, objavljuje preliminarne
REZULTATE JAVNOG NATJEČAJA
O ODABIRU KORISNIKA GRANT SREDSTAVA „TRANSFERA ZA
POTICAJ RAZVOJA PODUZETNIŠTVA I OBRTA“
         Kao korisnici sredstava, koji su u potpunosti zadovoljili utvrđene kriterije i po ocjeni Stručne komisije za odabir korisnika sredstava „Transfera za poticaj razvoja, poduzetništva i obrta" za 2009. godinu, imaju uspješne prijave, utvrđuju se sljedeće pravne i fizičke osobe svrstane po LOT-ovima:
LOT 1
1
Razvojna agencija Zavidovići
Zavidovići
2
Općina Velika Kladuša-Općinsko vijeće
Velika Kladuša
3
Općina Domaljevac-Šamac
Domaljevac
4
Općina Čitluk-Općinsko Vijeće
Čitluk
5
Općina Tešanj-Općinski načelnik
Tešanj
6
Općina Jablanica-Općinski načelnik
Jablanica
7
Općina Posušje-Općinsko Vijeće
Posušje
8
Udruženje samostalnih privrednika Jablanica
Jablanica
9
Općina Orašje-Općinsko Vijeće
Orašje
10
Općina Tomislavgrad-Općinski načelnik
Tomislavgrad
11
Općina Ljubuški Općinsko Vijeće
Ljubuški
12
Općina Žepče - Općinski načelnik
Žepče
13
Općina Kakanj-Općinski načelnik
Kakanj
14
Općina Bihać-Općinski načelnik
Bihać
15
Općina Doboj Jug-Općinski načelnik
Doboj Jug
16
Općina Gračanica-Općinski načelnik
Gračanica
17
Općina Kalesija-Općinski načelnik
Kalesija
18
Općina Zavidovići-Općinski načelnik
Zavidovići
19
Općina Sanski Most-Općinski načelnik
Sanski Most
20
Općina Stolac-Općinsko vijeće
Stolac
21
Općina Livno-Općinsko vijeće
Livno
22
Općina Vitez-Općinsko Vijeće
Vitez
23
Općina Tuzla
Tuzla
24
Općina Ključ-Općinsko Vijeće
Ključ
25
Općina Goražde-Općinski načelnik
Goražde
26
Općina Lukavac-Općinski načelnik
Lukavac
27
Općina Kladanj
Kladanj
28
Općina Odžak-Općinsko Vijeće
Odžak
29
Općina Usora-Općinsko Vijeće
Usora
LOT 2
1
UDRUŽENJE NEZAVISNI BIRO ZA RAZVOJ
Gradačac
2
Udruženje za poduzetništvo i posao LINK
Mostar
3
Udruga Gospodarstvenika-poslodavaca općine G.Vakuf-Uskoplje
Gornji Vakuf-Uskoplje
4
Udruženje Centar za promociju lokalnog razvoja-PLOD
Bihać
5
Udruženje privrednika SREBRENIK
Srebrenik
6
Udruženje poslodavaca BPK-a Goražde
Goražde
7
Udruženje Lokalni razvojni centar Sanski Most
Sanski Most
8
Privredna-gospodarska komora Federacije Bosne i Hercegpovine
Centar - Sarajevo
9
Udruženje tekstila, obuće i kože-Udruga tekstila, obuće i kože
Novo Sarajevo
10
Udruženje zanatlija STARI ZANATI-Kantona Sarajevo
Stari Grad-Sarajevo
LOT 3
1
Kovačka radnja ĆOSIĆ vl. Drago Ćosić
Livno
2
Modni salon GIOVANNI vl. Viktorija Puljić
Kiseljak
3
SZR Krojački salon MAK vl. Jajetović Hatidža
Novo Sarajevo
4
SZR SUVENIR MAT vl. Šehić Amina
Stari Grad-Sarajevo
5
Zanatska radnja, vezanog obrta MIA 1
Mostar
6
SZR Obućarska radnja ISA
Mostar
7
Obrtnička radnja ART STUDIO PR
Mostar
8
Zlatarsko filigranska radnja vlasnik Fočak Amar
Stari Grad-Sarajevo
9
SATLER vl. Hrustanović Mirsad
Travnik
10
Samostalna zanatsko brijačka radnja vl. Idrizagić Naser
Stari Grad-Sarajevo
11
SZR Krojački salon LEJLA
Mostar
12
Graversko-zlatarska radnja vl. Mehmedagić Omer
Stari Grad-Sarajevo
13
Staklarska radnja KRISTAL vl. Marijan Slišković
Široki Brijeg
14
Samostalna uslužna zanatska radnja Expres obućar
Čapljina
15
SZR PICCOLO vl. Željko Ostojić
Žepče
16
Samostalna zanatsko optičarska radnja vl. Fočo Erduan
Stari Grad-Sarajevo
17
SZR MEGA STIL vl. Aco Jović
Drvar
18
Kameno klesarska radnja MOZAIK BREKALO
Mostar
19
Domaća radinost RENATINE RUKOTVORINE vl. Kreso Renata
Mostar
20
SZTR RM vl. Burek Ermina
Stari Grad-Sarajevo
21
Domaća radinost PASTEL ART
Mostar
22
Zlatara DŽIHO
Mostar
23
Obrt za zidanje i popločavanje kamenom POPIĆ vl. Jozo Soldo
Čitluk
24
SZR za građevinsku i galanterijsku limariju vl. Jusić Adnan
Stari Grad-Sarajevo
25
Samostalna zanatsko obućarska radnja vl. Talić Adnan
Stari Grad-Sarajevo
26
Samostalna zanatska papudžijska radnja vl. Kalajdžisalihović Mehmed
Stari Grad-Sarajevo
27
SZR -zlatarska radnja vl. Fočak Adnan
Stari Grad-Sarajevo
28
Obućarska radnja POSTOLAR vl. Ivica Marjanović
Kiseljak
29
SZR MEDI vl. Hodžić Medina
Centar - Sarajevo
30
RUKAVIČARSKA RADNJA vl. Švrakić Kerim
Centar - Sarajevo
31
Zajednička filigranska radnja-vlasnici Arnautović Ajla i Elvin
Stari Grad-Sarajevo
32
Samostalna zanatska radnja vl. Herceglić Safija
Stari Grad-Sarajevo
33
SZR ADIS vl. Ćesko Adis
Stari Grad-Sarajevo
34
Zanatska saračko-tašnarska radnja vl. Hoši Džemil
Stari Grad-Sarajevo
35
KAZANDŽIJA vl. Huseinović Ismet
Stari Grad-Sarajevo
36
Zajednička kazandžijska radnja vl. Aganović Elvir i Edin
Stari Grad-Sarajevo
37
Samostalna obrtnička krojačka radnja FIĆO vl. Srna Šerifa
Centar - Sarajevo
38
Zajednička kazandžijska radnja vl. Buljubašić Magbula i Huseinović Suad
Stari Grad-Sarajevo
39
Atelje VIOLET vl. Solak Adnan
Stari Grad-Sarajevo
40
Krojačka radnja NINA vl. Baščaušević Nermina
Stari Grad-Sarajevo
41
Samostalna papudžijska i obućarska radnja ADO vl. Kalajdžisalihović Adnan
Stari Grad-Sarajevo
42
Samostalna zanatska obućarska radnja vl. Sulja Šemsa
Stari Grad-Sarajevo
43
FIJAKERIST:Huseinović Adnan
Ilidža
44
Samostalna zanatska obućarska radnja vl. Rajić Gordana
Centar - Sarajevo
45
Samostalna zanatsko brijačka radnja vl. Mujagić Mubera
Stari Grad-Sarajevo
46
Samostalna obućarska radnja vl. Olovčić Mugdim
Centar - Sarajevo
47
Krojačka radnja vl. Čengić Senad
Stari Grad-Sarajevo
48
Samostalna zanatsko kazandžijska radnja vl. Babić Avdija
Stari Grad-Sarajevo
49
Zajednička zanatska radnja Bijačnica ATIF vl. Džaferović Amela i Karić Adisa
Centar - Sarajevo
50
Samostalna zanatsko-obućarska radnja GELO vl. Gelo Nikola
Novo Sarajevo
51
Samostalna zanatska radnja "ZEC" vl. Zec Haris
Stari Grad-Sarajevo
52
Samostalna obrtnička dimnjačarska djelatnost ODŽAČAR vl. Habibović Enver
Novo Sarajevo
53
SZR krojač za žensku odjeću "GOLD" vl. Huseinčehajić Zlata
Centar - Sarajevo
54
Samostalna zanatska krojačka radnja vl. Pleh Osman
Stari Grad-Sarajevo
55
Zanatsko saračko-remenarska radnja vl. Lazović Ibrahim
Stari Grad-Sarajevo
56
Samostalna obrtnička radnja KALA vl. Pršeš Advija
Stari Grad-Sarajevo
57
Samostalna zanatska krojačka radnja vl. Hašimbegović Mirsad
Stari Grad-Sarajevo
58
SZ brijačka radnja E & E vl. Šeta Zuhra
Novi Grad-Sarajevo
59
SZR OBUĆAR vl. Pintol Adnan
Stari Grad-Sarajevo
60
Samostalna zanatsko krojačka radnja CHARLIE vl. Dedić Ersija
Novi Grad-Sarajevo
61
Obrt LIDA vl. Šeta Almin
Stari Grad-Sarajevo
62
Samostalna obrtnička radnja-krojačka ELMA vl. Muratspahić Nizada
Novi Grad-Sarajevo
63
SZ krojačka radnja ŠENTADA vl. Šabanović Ismet
Novo Sarajevo
64
Fijakerist: Karavdić Velid
Ilidža
65
Fijakerist: Šovšić Nijaz
Ilidža
66
Fijakerist: Lingo Almir
Ilidža
67
SZLR ABDULAHOVIĆ vl. Abdulahović Zejnil
Stari Grad-Sarajevo
68
Samostalna zanatska krojačka radnja Ž/K vl. Kos Hajrija
Novo Sarajevo
69
Ukrasni predmeti od drveta vl. Huntić Mirza
Stari Grad-Sarajevo
70
Samostalna zanatska krojačka radnja 4A vl. Bulbul Alija
Novo Sarajevo
71
SZR Džirlo vl. Rešo Nedim
Stari Grad-Sarajevo
72
Samostalna zanatska radnja vl. Ramić Zijad
Stari Grad-Sarajevo
73
Samostalna zanatska radnja STARI ZANATI vl. Zloćudović Edin
Centar - Sarajevo
74
Samostalna kazandžijska radnja STARI ZANATI vl. Varatanović Nijaz
Stari Grad-Sarajevo
75
Samostalna zanatsko brijačka radnja BOY vl. Ahmetović Haris
Novi Grad-Sarajevo
76
Samostalna zanatska-tašnarska radnja vl. Ćehajić Osman
Stari Grad-Sarajevo
77
Galerija NUR vl. Sudžuka Bahrija i Hadžić Jasminka
Stari Grad-Sarajevo
78
Samostalna zanatska krojačka radnja vl. Ćoso Emsija
Stari Grad-Sarajevo
79
Samostalna obrtnička krojačka radnja ENI vl. Eminović Nurija
Centar - Sarajevo
80
Samostalna zanatska brijačka radnja AMAR vl. Kruščica Amar
Stari Grad-Sarajevo
81
SZR MELANIE vl. Bilalagić Lenka
Stari Grad-Sarajevo
82
SZR HUSNI HATT vl. Numanagić Hazim
Stari Grad-Sarajevo
83
SZKR ALMASA vl. Ahmetović Almasa
Novi Grad-Sarajevo
84
Samostalna zanatsko-kazandžijska radnja vl. Baščaušević Sakib
Stari Grad-Sarajevo
85
Samostalna zanatska tašnarska radnja AE vl. Alihodžić Edis
Novo Sarajevo
86
Samostalna kazandžijska radnja vl. Brkanić Vedad
Stari Grad-Sarajevo
87
SZR DUGA vl. Bešović Elvedin
Stari Grad-Sarajevo
88
Samostalna obrtnička krojačka radnja AMITAM vl. Terzić Merima
Centar - Sarajevo
89
Obrtnička radnja - vezani obrt ADNAN
Mostar
90
SZSR GERA
Mostar
91
Zajednička zanatska kujundžijsko-zlatarska radnja vl. Kahrović Bakir i Kahrović Dubravka
Stari Grad-Sarajevo
92
Zanatsko uslužna radnja UNIKAT
Mostar
93
Samostalna zanatska radnja TAPETAR
Jablanica
94
Samostalna kujundžijsko zanatska radnja KUJUNDŽIJA
Mostar
95
Samostalna zanatska krojačka radnja za izradu opreme za vjenčanje LADY M vl.Kojović Marijana
Centar - Sarajevo
96
ART-DEKO REBEKA
Mostar
97
Samostalna radnja MELIGRAF vl. Ibrahimagić Ferid
Zenica
98
SZR KOVAČ vl. Klobodanović Bahrudin
Zenica
99
Univerzalna oštračka radnja Ćeman HSS vl. Samir Ćeman
Tešanj
100
SZR STILL-a vl. Smajović Amila
Ilidža
101
Krojački salon Trend vl. Razija Kokanović
Tomislavgrad
102
SZR OBUĆAR vl. Dunđer Stjepan
Žepče
103
Obrt DIMNJAČAR vl. Grošić Sejad
Bužim
104
SZR DMD-STAR vl. Birdžo Emira
Bihać
105
EKSPRES OBUĆAR BEGO vl. Paraganlija Bego
Stari Grad-Sarajevo
106
SZR CAKANA vl. Dervišević Samir
Bihać
107
Obućarsko-kožarska radnja vl. Hodžić Indira
Zenica
108
SZR MEK OBUĆA vl. Kukavica Mirsad
Stari Grad-Sarajevo
109
SZ OBUĆARSKO-RUKAVIČARSKO-TAŠNARSKA radnja vl. Alibegović Ismet
Stari Grad-Sarajevo
110
Samostalno zanatska zlatarsko-filigranska i graverska radnja vl. Imamović Kenan
Stari Grad-Sarajevo
111
Zanatska radnja LIMORAD vl. Talić Almedin i Elvedin
Sanski Most
112
SEDEF obrtničko-trgovačka radnja vl. Mušović Nasiha
Goražde
113
Krojački obrt SINGL vl. Zukanović Nafisa
Ključ
114
ZR Zlatara FILIGRAN vl. Veletanlić Emir
Sanski Most
115
Zanatska radnja -Alatnica DURMIĆ vl. Durmić Samir
Tuzla
116
Domaća radinost DOMAĆA JUFKA vl. Kaltak Redžep
Sanski Most
117
Domaća radinost CVIJET-ŠEHOVCI vl. Bahtić Tanija
Sanski Most
118
SZR M.ŠABETA vl. Šabeta Mušan
Stari Grad-Sarajevo
119
Zanatska radnja NARODNA NOŠNJA vl. Puzić Ajša
Živinice
120
Domaća radinost RUŠPIĆ
Mostar
121
Domaća Radinost NELADO vl. Korlat Dževada
Sanski Most
122
SZR HOBBY-LINE vl. Alijagić Nedžad
Stari Grad-Sarajevo
LOT 4
1
Rusmir Mustajbegović
Bugojno
2
KARBON-NOVA
Novi Grad-Sarajevo
3
GPD DRINA
Goražde
4
NEUTRINO
Tuzla
5
MIBO KOMUNIKACIJE
Ilidža
6
UGARAK PRODUKT
Visoko
7
GRAKOP
Kiseljak
8
KORDIĆ-UDOVICE
Mostar
9
ZVEČEVO-LASTA
Čapljina
10
BILTON
Grude
11
ABC-MAHIĆ
Bosanska Krupa
12
MAJEVIČKI STUDENAC
Tuzla
13
Trgovačko društvo DIV
Mostar
14
NUIĆ
Ljubuški
15
VIMAR TRADE
Mostar
16
IMPRO IMPEX
Mostar
17
AB NERETVA
Mostar
18
IAM Društvo za prodaju auta, promet roba i usluga
Centar - Sarajevo
19
MOSTAR AUTO
Mostar
20
MARKOVIĆ
Kiseljak
21
FTM
Novi Travnik
22
ZK OFFICE
Mostar
23
BALEGEM
Gradačac
24
Laks
Mostar
25
IZAZOV
Kalesija
26
AUTO NUIĆ
Mostar
27
DOMOINVEST
Centar - Sarajevo
28
POLET SREBRENICA
Ilijaš
29
AM KOMERC-CONSUL
Bugojno
30
AVERY
Centar - Sarajevo
31
Fazlija Adrović
Gradačac
32
REM SPED
Novi Grad-Sarajevo
33
Mehmed Mujagić
Teočak
34
KUVVET
Kalesija
35
MLIN IVO & BELE
Orašje
36
CET BAH
Novo Sarajevo
37
NALDON
Novo Sarajevo
38
OB PRODUKT
Čapljina
39
East Milk
Ilidža
LOT 5
1
Salon za manuelnu masažu STUDIO RELAX
Mostar
2
AGROFEED
Gračanica
3
USPON
Centar - Sarajevo
4
Samostalna obrtnička radnja KERAMIČAR BRAĆA JELIĆ vl. Jelić Mato
Usora
5
MTTC
Gračanica
6
Zabavni klub ARISTOKRAT vl. Mario Gojsilović
Kiseljak
7
SINECO
Kakanj
8
Zanatska radnja SUVENIRNICA S-A
Mostar
9
Obrtnička radnja STUDIO LJEPOTE MIRNA
Mostar
10
AUTOTEHNA servis i dijelovi
Mostar
11
EUROLINK
Vogošća
12
Obrtnička radnja PENAVA
Stolac
13
Obrtnička radnja Agencija HERMES
Mostar
14
Knjigovodstveni servis PRIZMA vl. Miroslav Matošević
Vitez
15
ECO LINE
Orašje
16
Samostalna obrtnička radnja LINK vl. Katić Perica
Usora
17
Obrtnička djelatnost-računovodstveni, savjetodavni poslovi CONTO
Ravno
18
Frizerski salon MAŠA
Čapljina
19
Auto servis Gosto
Mostar
20
Agencija WEB STUDIO
Mostar
21
SZR KIMI vl. Mušanović Kimeta
Ilidža
22
Kozmetički salon LOTOS Centar zdravlja i ljepote
Mostar
23
Građevinski obrt S GRADNJA vl. Ivan Soldo
Čitluk
24
PARKET DOM
Mostar
25
ARTECO Wood Technology Center
Tešanj
26
Obrtnička radnja SEHARA-1
Mostar
27
Frizerski salon MAM'S-HAIR
Mostar
28
MAXIMUM RENT A CAR
Čitluk
29
SZR LASER vl. Emsad Merdan
Busovača
30
BC & J
Kiseljak
31
MAKSI
Visoko
32
Autoprevoznik vl. Osmanhodžić Almir
Maglaj
33
SOR HOBA PACK vl. Bašić Nermin
Novi Grad-Sarajevo
34
NIMONIC
Zenica
35
POINTES
Tuzla
36
Frizerski salon HAIR STYLE
Odžak
37
Zanatsko-keramičarska radnja MINFAS vl. Mirzet Pivić
Žepče
38
MELE COMPANY
Bosanski Petrovac
39
Knjigovodstveni servis IVANA vl. Danica Pehar
Čitluk
40
SOLDO media group
Mostar
41
AUTOPRIJEVOZNIK Dalibor Čičković
Domaljevac-Šamac
42
BEGIVI
Posušje
43
HVIDRA
Ljubuški
44
Računovodstvena agencija T-KONTO vl. Dubravko Dodig
Ljubuški
45
Agencija BULJAN
Mostar
46
Frizerski salon SEBIRA vl. Duranović Sebira
Bihać
47
MEDJOSTOLAR vl. Balić Mevludin
Velika Kladuša
48
B.N. vl. Novaković Branislav
Bihać
49
Obrtnička radnja HANDICRAFTS
Mostar
50
ISC-INŽENJERING
Široki Brijeg
51
SOR UNIKAT BAU vl. Sabin Ahmić
Vitez
52
OR IZRADA STARINA vl. Sarajlić Kerim
Bugojno
53
AUTOELEKTRIČAR vl. Mihret Čanić
Doboj Jug
54
Domaća radinost ZENKOVIĆ vl. Zenković Hruste
Sanski Most
55
Pekara VRBAS II vl. Pnishi Avdyl
Donji Vakuf
56
Samostalni obrt KONTO vl. Tonka Mikulić
Grude
57
Obrtničko-trgovinska radnja MADEMOISELLE vl.Spahić Selma
Goražde
58
Muški i ženski frizerski salon HANAN vl. Karabeg Adisa
Sanski Most
59
Frizerski salon za žene ASJA vl. Omerović Amela
Tuzla
60
Mašinska obrada motora vl. Šarić Sejad
Zenica
61
Auto-škola START
Odžak
62
KEPIĆ
Maglaj
63
ŠKICA
Mostar
64
Muški frizerski salon VJEKICA
Mostar
65
ŽIVICA
Mostar
66
Škola vožnje ABECEDA
Mostar
67
O.E.R. MD-INFO
Orašje
68
Frizerski salon ISMET vl. Hadžić Ismet
Bosanski Petrovac
69
Građevinski obrt JAPIĆ vl. Japić Ermin
Cazin
70
SOR EDBA-NOVA vl. Hurem Bahra
Vitez
71
Frizerski obrt NERMINA vl. Vilić Nermina
Cazin
72
Obrt VEDO-TEX vl. Šarić Jasmina
Cazin
73
Stolarska uslužna radnja AL&EM BOR vl. Kovačević Aldin
Donji Vakuf
74
Obrt za popravak obuće DŽI vl. Hairlahović Ismet
Cazin
75
Pčelarske košnice ŽALIĆ vl. Žalić Edin
Velika Kladuša
76
GRADNJA-INSTALACIJE
Odžak
77
FAP-PROM
Živinice
Napomena: Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta zadržava pravo da sa ove preliminarne liste briše pravna i fizička lica, za koja se naknadno utvrdi da je učinjen eventualni propust prilikom sačinjavanja ove liste. Sve pravne i fizičke osobe kao konačni korisnici poticajnih sredstava biti će naknadno obaviješteni o mjestu i vremenu potpisivanja Ugovora o implementaciji odobrenih sredstava.
          Sukladno stavku 4. članka 14. Pravilnika o postupcima u provedbi programa razvoja malog gospodarstva ("Službene novine Federacije BiH", broj 18/09), podnosioci prijava koji nisu objavljeni na ovoj preliminarnoj listi, odnosno čije prijave Stručna komisija nije prihvatila, mogu uložiti prigovor u roku od 7 dana od dana objave ovih rezultata u „Službenim novinama Federacije BiH“, radi provjere činjenica i objektivnosti ocjene prijava. Prigovori se podnose na adresu: Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta, Mostar, ulica Stjepana Radića broj 33, sa naznakom „Prigovor na rezultate Javnog natječaja“.
Posebna napomena: Od ukupno zaprimljenih 546 prijava po svim lot-ovima, 269 prijavu Stručna komisija je odbila i one neće biti predmet daljih razmatranja, iz razloga opisanih u stavu 1. pod b) i stavu 3. člana 24. Pravilnika o postupcima u provedbi Programa razvoja malog gospodarstva, odnosno tačke IV. Javnog natječaja, kao i iz razloga što nisu opravdana dobivena financijska sredstva ovog ministarstva ili su poticajna sredstva korištena 2 i više puta.